O nas

Wychodząc naprzeciw potrzebie alternatywnej edukacji artystycznej Tworzymy Akademię Artystyczną jako placówkę edukacyjną dla osób poszukujących dróg ujścia swojego potencjału twórczego.

Naszą ambicją jest przekazanie jak najszerszej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej z dziedzin związanych z twórczą aktywnością oraz danie uczestnikom szkoleń takich zasobów wiedzy, by byli w stanie przebranżowić się lub udoskonalić zawodowo.

Zajęcia obrazują drogę, jaką musi przejść każdy twórca, od inspiracji, stworzenia koncepcji, do jej praktycznej realizacji, przy uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań klienta.

Kursy stworzone zostały dla osób ambitnych, pragnących w niedługim czasie posiąść profesjonalną wiedzę i zdobyć praktyczne umiejętności, jak również dla każdego entuzjasty, dla którego kreowanie stanowić może źródło radości i satysfakcji. Nasi absolwenci dzięki uczestnictwu w szkoleniach Akademii Artystycznej Kappa najczęściej gotowi są do rozpoczęcia działalności gospodarczej zgodnej z ich ambicją i talentem.

Celem Akademii jest zbudowanie w uczestnikach kursu wiary we własne możliwości, zainspirowanie Ich do twórczego działania oraz rozwinięcie nowych umiejętności, przydatnych w życiu zawodowym i prywatnym, pokazanie możliwości i dróg samorealizacji.

 Przeprowadzamy rocznie kilkanaście edycji Kursów z różnorodnych tematów  – śmiało zatem możemy powiedzieć, że “wiemy co robimy, i wiemy jak to robić! Otrzymaliśmy wiele pochwał i pozytywnych ocen. Cieszymy się, że idee artystycznej samorealizacji zaszczepiliśmy na tak szeroką skalę.Bardzo za nie dziękujemy! i obiecujemy nie poprzestać na tym, co już udało nam się wypracować.

AKADEMIA ARTYSTYCZNA KAPPA – ZAPROŚ NAS DO SIEBIE! CHĘTNIE ZREALIZUJEMY NASZE SZKOLENIA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

NIE CHCESZ PRZYJEŻDŻAĆ DO NAS ? – MY PRZYJEDZIEMY DO CIEBIE! – * aby nas zaprosić należy zorganizować grupę min. 6 – 10 osób. ;

indywidualnie dopasujemy czas, ustalimy dogodne miejsce szkolenia! więcej informacji: tel 601827211 / lub poczta@kappadesign.pl.

REFUNDACJE:
Osoby zarejestrowane jako bezrobotne w Powiatowym Urzędzie Pracy, mogą się ubiegać o refundację kursów w naszej Akademii Artystycznej.
W Rejestrze Instytucji Szkoleniowych Kappa designconcept Akademia Artystyczna wpisana jest pod nr.: 2.22/00082/2015

współpracujemy także z :

        

                

 

 

Wykładowcy:

Nasi wykładowcy to osoby zaangażowane, kreatywne, absolwenci wyższych uczelni, praktykujący architekci wnętrz, artyści plastycy i historycy sztuki, specjaliści w kształtowaniu krajobrazu, artyści i twórcy biżuterii, praktycy pracujący na co dzień w odpowiednim dla danego kierunku zawodzie.

Każdy kurs zakończony jest egzaminem oraz wykonaniem pracy dyplomowej co mobilizuje kursantów do pełnego zaangażowania oraz ukazuje obraz zdobytych umiejętności.

 

Katarzyna Paszylk

Twórczyni Akademii Artystycznej Kappa

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Wnętrza tworzy z pasją i troską o ich właścicieli. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z indywidualnymi realizacjami, prowadziła także realizacje komercyjne. Mając tak szeroki wachlarz wiedzy i umiejętności, może już przekazywać wiedzę i spostrzeżenia Państwu, byście mogli osiągać jak najlepsze efekty podczas pracy twórczej w ramach kursu i po jego ukończeniu. Posiada ogromne doświadczenie w pracy szkoleniowej z zakresu tematyki projektowania wnętrz.

 

 

images Joanna Kraśniewska

Prowadzi Kursy Projektowania Mody i Ubioru

Studentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru MSKPU w Warszawie, kierunek projektowanie ubioru oraz metodyk języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. Absolwentka kursu Managing Fashion and Luxury Companies organizowanego przez włoską szkołę SDA Bocconi School of Management. W stolicy współpracowała z projektantką Oliwią Drochlińską i Fabryką Stylu, gdzie prowadziła zajęcia z English in Fashion. Propagatorka trendu slow fashion. Po przeprowadzeniu się z Warszawy do Gdyni znalazła swoje miejsce w Akademii Kappa, gdzie łączy to co kocha- nauczanie i modę.

 

Hanna Targońska

Prowadzi kursy Florystyki i Bukieciarstwa

Właścicielka kwiaciarnia HanaH, certyfikowana florystka Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Gdańsku.

Kwiaciarnia HanaH istnieje na rynku florystycznym od stycznia 2005 roku. W czasie 6 letniego doświadczenia w prowadzeniu kwiaciarni pani Hania połączyła i wykorzystała wiedzę zdobytą na studiach ekonomicznych Uniwersytetu Gdańskiego z pasją i zamiłowaniem do kwiatów. Dziś jako prężnie rozwijająca się kwiaciarnia oferuje pełen zakres usług florystycznych. www.kwiaciarniaHanaH.pl

IMG-20171230-WA0002

Katarzyna Cieplichiewicz

Certyfikowana florystka ,absolwentka Pilskiej Szkoły Florystycznej w Poznaniu.
Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej kwiaciarni jak i pracy renomowanych kwiaciarniach na terenie Szczecina i Trójmiasta.
Wiedze i umiejetnosci z zamilowaniem jest gotowa przekazac zarówno początkującym jak i będącym w branży florystycznej.

 

Izabela Pydo

Prowadzi kursy Projektowania Ogrodów oraz zajęcia w ramach designu i programów projektowych na Kursie Projektowania Wnętrz.

Jest aktywnym projektantem, od ponad ośmiu lat związanym z szeroko-rozumianą architektura krajobrazu; projekty, wykonywane zarówno dla odbiorców indywidualnych jak i dużych firm komercyjnych, obejmują kompleksowe realizacje począwszy od inwentaryzacji terenu, wywiadu z klientem aż po nadzór wykonawczy nad realizowanym obiektem. Wiedzę z zakresu projektowania zieleni poszerza, biorąc udział w warsztatach i kursach. Jest również członkiem zarządu Pomorskiego Stowarzyszenia Ogrodników i Projektantów Terenów Zieleni. Obecnie swoją wiedzę wykorzystuje przy projektach dedykowanych branży ogrodniczej pracując na stanowisku Architekta – Projektanta w firmie Zielony Loft w Gdańsku.

foto-faq

Dagmara Iwańska

Prowadzi zajęcia w ramach Kursu Projektowania i Aranżacji Wnętrz I i II stopnia

Dagmara to projektant z podwójnym wykształceniem kierunkowym – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, kierunku Architektura Wnętrz oraz Architekt Krajobrazu (Sopocka Szkoła Wyższa). Dagmara zdobywała swoje doświadczenie zarówno w Polsce, jak i za granicą. Pracowała min. w Danii, w biurze RIIS RETAIL A/S zajmującym się projektowaniem wnętrz sklepów, takich marek jak Vero Moda czy Only. Jako nie liczna z Polski odbywała staż u u najlepszej na świecie kobiety architekt – ZAHA HADID ARCHITECTS, gdzie brała udział w projekcie restauracji w Serpentine Gallery w Hyde Parku. Następnie swoje kroki stawiała w mocnym zespole biura architektonicznego ARCH-DECO Sp. Z o.o. w Gdyni, projektowała tam wnętrza dla nowo powstającej Galerii Metropolia, oraz Gdyńskiej Szkoły Filmowej. Dagmara najlepiej czuje się w projektowaniu rezydencyjnym, na bazie dóbr luksusowych tzw.  High End Residental Design. Tego ostatniego posmakowała w pracy na stanowisku architekta dla TG STUDIO w Gdyni. Od roku, z powodzeniem Dagmara prowadzi własną praktykę – IDEALNIE Pracownia Projektowa w Gdańsku.

 

marta

Marta Wróblewska

Prowadzi zajęcia w ramach Kursu Projektowania i Aranżacji Wnętrz I i II stopnia

Absolwentka Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania Architektury Wnętrz – studia magisterskie. Prowadzi własną pracownie projektowania wnętrz, zajmowała się także współpraca z firmą Moodo URBAN FASHION MODE, w zakresie ustalenie aranżacji meblowej przygotowania projektu kolorystyki lokali; tworzenia sezonowych aranżacji witryn oraz stylizacji na manekiny oraz szkoleniem nowego personelu z zasad VM. Marta zajmowała się także  wizualizacją salonów firmowych – TOP SECRET.

ppp

 Patrycja Walczak

Specjalista od oświetlenia i designu

Od kilku lat zdobywa doświadczenie oraz praktyczną wiedzę pracując na stanowisku specjalisty ds. oświetlenia w firmie Praxis Technika Oświetleniowa Sp. z o. o.   Zajmuje się obsługą klientów z sektora prestige oraz wspieraniem architektów i projektantów wnętrz podczas całego procesu projektowego oświetlenia. Prywatnie miłośniczka dobrego designu oraz wszelkiego rodzaju DIY

 

 

karolina

Karolina Bernaczek

prowadzi kursy projektowania wnętrz oraz projektowania mebli i designu

Ukończyła Architekturę Wnętrz na Politechnice Koszalińskiej.

Z projektowaniem związana od 2005r., prowadzi własną działalność od 2011.

Zajmuje się projektowaniem wnętrz prywatnych i publicznych oraz projektowaniem mebli. Głównie wykonuje  projekty “pod klucz” współpracując z firmami wykonawczymi, stolarniami i tapicerami. Wychodzi z założenia, że sama teoria nie sprawdzi się w praktyce, ale praktyka nie obejdzie się bez znajomości teorii.

Przygotowała projekt wystawy / instalacji terenowej – kampanię społeczną na rzecz zwierząt, którą  – jeśli znajdzie na to czas…. – przy wsparciu włodarzy miast i organizacji prozwierzęcych chciałaby zrealizować w praktyce.

miki

mgr inż Dominik Mikiprowicz

prowadzi zajęcia komputerowego projektowania w zakresie kursów projektowania wnętrz oraz projektowania mebli i designu

Wykładowca, nauczyciel i projektant – absolwent między innymi Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Politechniki Gdańskiej. Urbanista i architekt krajobrazu. Od ponad piętnastu lat zajmuje się projektowaniem oraz organizacją różnego typu przestrzeni. Współwłaściciel Pracowni Architektoniczno – Urbanistycznej w Słupsku mr aerPLAN. Ma na swoim koncie wiele realizacji związanych z przestrzeniami publicznymi między innymi we Fromborku, Elblągu i Słupsku. Autor dokumentów planistycznych oraz rewitalizacyjnych.

 

 mloj Magdalena Łojewska

Absolwentka Sopockiej Szkoły Fotografii WFH. Od 7 lat specjalizuje się w fotografii wnętrz. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywała współpracując z architektami, projektantami wnętrz, agencjami nieruchomości, deweloperami oraz z branżą horeca. Styl jaki wypracowywała latami to suma pasji do fotografii i designu podparta techniką, którą szkoliła dzięki różnorodności zleceń w tematyce wnętrzarskiej.

Monika Stępka

Prowadzi szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego.

Psycholog, Trener biznesu. Od 10 lat prowadzi szkolenia i warsztaty rozwoju osobistego dla: oświaty, biznesu, pomocy społecznej, studentów, młodzieży, dzieci. Od kilku lat z ogromną radością spełnia się pracując ze wszystkimi kobietami pragnącymi przyjrzeć się sobie, swojemu życiu, zainspirować się do rozwoju, odnaleźć w nieustającej zmianie, bądź zmianę rozpocząć…
Prywatnie jest  szczęśliwą mamą, w wolnych chwilach wyżywa się twórczo zdobiąc przedmioty techniką decoupage oraz gotując pyszności wg kuchni pięciu przemian. Aktualnie mobilizuje się, by powrócić do aktywności fizycznej, która zawsze dostarczała jej wiele radości.

 

Mariola Krzepisz

Prowadzi kursy kroju i kreatywnego szycia.

Absolwentka Studium Projektowania Mody i Kostiumu Filmowego w Warszawie, konstruktor- projektant odzieży. Posiada wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe jako krawcowa i technolog odzieży. Prywatnie pasjonuje ją projektowanie i wykonywanie torebek damskich.

 

rk Renata Kamińska

Prowadzi zajęcia w ramach Kursów Kroju i Kreatywnego Szycia, Projektowania Mody i Ubioru oraz stylizacji

Nauczyciel dyplomowany . Absolwentka Wydziału Odzieżownictwa na Politechnice Łódzkiej.Z pasją projektuje i wykonuje modele w różnych stylach zwracając szczególną uwagę na konstrukcję, dobór tkanin i perfekcyjne wykonanie. Od wielu lat organizuje pokazy mody. Ukończyła również Podyplomowe Studia z Kosmetyki Stosowanej, które pozwalają praktycznie wykorzystać wiedzę z wizażu i pielęgnacji skóry. Prowadzi szkolenia z dress code eleganckiej kobiety i mężczyzny.Jest także personal shopperem. Jej hobby- historia sztuki i ubioru jest częstą inspiracją w twórczej pracy.

 

 

 

 

 

Szkoła Projektowania Kappa - Kappaszkola.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress